ویژگی های مجتمع ایران زمین

تنها مجتمع تجاری که همه نیازهای شما را برآورده کرده است

لوکس و نوساز

دسترسی سریع

بهترین کیفیت

کاملاً ایمن

بهترین امکانات

اعتبار باشگاه چیست؟

با عضویت در باشگاه مشتریان ایران زمین در هر خرید، به میزان درصد مشخصی از خرید شما به صورت اعتبار در کارت شما شارژ می گردد که اعتبارات کسب شده را می توانید در همان فروشگاه و یا دیگر فروشگاه های عضو باشگاه خرج کنید، پس با عضویت در باشگاه مشتریان ایران زمین لازم نیست همیشه پول بپردازید و گاهی اوقات هم با اعتبارات خود و بدون پرداخت پول خرید خواهید کرد.

عضویت رایگان

هدیه مجتمع ایران زمین

با هر 10 هزار تومان خرید، یک امتیاز کسب خواهید کرد.

با عضویت در باشگاه مشتریان مجتمع ایران زمین، در هر خرید علاوه بر کسب اعتبارات، امتیازاتی را نیز بدست می آورید که این امتیازات برای تغییر سطح کارت و قرعه کشی های باشگاه مشتریان مجتمع ایران زمین مورد نیاز است.

عضویت رایگان

سطوح عضویت

انواع کارت های عضویت در باشگاه مشتریان

Awesome Image
Awesome Image Awesome Image Awesome Image Awesome Image Awesome Image Awesome Image
Awesome Image Awesome Image Awesome Image Awesome Image Awesome Image Awesome Image

آخرین ارسال ها

آنچه مشتریان ما می گویند

 • مجتمع ایران زمین با توجه به موقعیت عالی و ساخت و ساز بی نظیر، همراه با امکانات متنوع حقیقتاً بهترین محل تجاری شهرستان خوی می باشد.

  آقای دودکانلوی میلان

 • طی حدوداً یک ماه که من به مجتمع ایران زمین رفت و آمد میکنم؛ نه تنها هیچگونه بی احترامی از سوی کارکنان و مغازه داران مجتمع ندیدم بلکه تماماً احترام بوده و محبت که شامل حال مان گردیده به گونه ای که همگی از یک خانواده ایم.

  آقای نقی زاده

 • محیطی آرام و شیک که آماده شده برای شما ...

  آقای بابالو

 • مجتمع ایران زمین با توجه به اسمی که دارد بیانگر مجتمعی برای همه مردم بوده و از لحاظ فرم ساخت و امکانات ساختاری بکار گرفته شده محیطی ارزشمند و آرام برای تمام مشتریان در نظر گرفته شده تا در آن احساس رفاه و راحتی داشته باشند.

  آقای شجاعی

 • مجتمع ایران زمین در مرکز شهرستان خوی و مکان دسترس برای عموم مردم قرار دارد و دارای سرمایش و گرمایش بسیار مطلوب با آسانسورها و پله برقی های ساخت اروپا و فضای کاملا ً خیره کننده است.

  آقای حاجی قلیزاده

 • محیطی دلنشین و لوکس برای تمام مشتریان در قلب خوی، با خرید از مجتمع ایران زمین گریزی به تاریخ و فرهنگ کهن شهرمان خوی بزنید.

  آقای قاسم زاده

آدرس

آذربایجان غربی، شهرستان خوی، ابتدای خیابان شریعتی، مجتمع تجاری ایران زمین

همین حالا با ما در تماس باشید

پیام خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید

امروز برنامه ی ما را دانلود کنید
امکانات بی پایان را تجربه کنید

و با یک آزمایش 1 ماهه رایگان برای تجارت خود شروع کنید

برنا مه ی ما را دانلود کنید

مجتمع تجاری ایران زمین در بهترین منطقه از دومین شهر بزرگ استان آذربایجان غربی خوی (khoy) واقع شده است. ایران زمین، بلندترین و مجهزترین مجتمع تجاری، که تاکنون در این شهر ساخته شده است.

info@iranzaminmall.com
04436254101